معرفی شرکت سنگ رویال دهبید

شرکت سنگ رویال دهبید در سال 2000 تأسیس و هم اکنون دارای سه کارخانه یکی در تهران و بقیه درصفا شهر دهبید میباشد. از سال 2004شرکت سنگ رویال دهبید یکی از کارخانه ها در تولید و صادرات سنگ های طبیعی با کیفیت و به شکل خام ، و سایز تایل و اسلب و100*100 و 80*80 و70*70 و60*60 و40*40 به سرتاسر جهان و عمدتا به کشورهای چین، ایالات متحده آمریکا، کره جنوبی و کشورهای خاور دور و عربی بوده است.

شرکت سنگ رویال دهبید مفتخر است که به عنوان یکی از شناخته ترین صادرکننده گان سنگ مرمریت کرم بالاخص سنگ مرمریت دهبید که با نام رویال بوتیچینو در دنیا معروف است و سایر سنگها طبیعی خام بعنوان صادر کننده برتر در دنیا مطرح و درحال حاضر تولید سنگ دهبید چامرغی، انگورک، حسن اباد، شایان دهبید، زارع دهبید، دیپلمات دهبید، چهرک دهبید، نسکافه ای دهبید و در رنگهای مختلف خود را از دیگران متمایز نماید.

انبار سنگ دهبید
انبار سنگ رویال دهبید

شرکت سنگ رویال دهبید جهت تولیدات خود از سه خط تولید که مجهز به ماشین آلات مدرن و مطابق با استانداردهای روز دنیا است بهره برده و همچنین از بهترین تجهیزات جهت بسته بندی تولیدات خود با هدف به حداقل رساندن زمان تحویل و با بهترین کیفیت در مقصد استفاده می نماید.

شرکت سنگ رویال دهبید با داشتن ماشین آلات تخصصی سنگبری توانایی تولید سنگ تایل در سایزهای مختلف و لوح های سنگی جهت استفاده در نماهای داخلی و خارجی مطابق با سلیقه و تقاضای مشتریان خود از سنگ کوپ و اسلب را دارا می باشد.

شرکت سنگ رویال دهبید یکی از کارخانه های پیشگام و برجسته با بیش از 15 سال سابقه درخشان در کشف، استخراج، تولید و جهت ارائه خدمت به آنها همواره گام برداشته است.

دپو سنگ دهبید
دپو سنگ رویال دهبید

اهداف و رویکردها

شرکت سنگ رویال دهبید در کنار تولید و صادرات محصولات خود با بهره گیری از تمامی توانمندیها و دانش فنی به روز همواره در جهت جلب رضایتمندی و ارائه خدمات خوب به مشتریان خود اعم از داخلی و خارجی گام برداشته و در این راستا کوشیده است تا با استفاده ازماشین آلات روز دنیا جهت انبار و بسته بندی محصولات خود استفاده نماید.

کارخانه جدید سنگ دهبید
کارخانه جدید سنگ دهبید

این شرکت به همکاران که قصد تهیه سنگ های با کیفیت مورد نظر و مورد تایید استانداردهای بازرسی را دارند خوش آمد گفته و آنان را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت در جهت تامین سنگهای مورد نیاز آنها یاری نماید. بدیهی است با دسترسی و تامین سنگ ” رویال بوتیچینو” این امکان نیز برای این شرکت وجود دارد تا به سایر معادن سنگ ایران که بسیار متنوع و شناخته شده است ( مانند انواع سنگهای مرمریت دهبید دسترسی داشته و امکان تامین آنها با قیمت بسیار رقابتی از سایر تامین کنندگان را داشته باشد.

صفاشهر ( دهبید ) شهری است در ارتفاع 2300 متری از سطح دریا که دارای هوای خشک و سرد در زمستان . وهوای خنگ در تابستان . این شهر بهترین و مرغوبترین وسخت ترین و زیباترین سنگهای مرمریت کرم دنیا را در خود جای داده است .

Sending
User Review
3.67 (3 votes)